Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Inowrocławiu zaprasza podopiecznych rodzin zastępczych wraz z opiekunem do wspólnego udziału w przedświątecznym seansie filmowym. 

W przeddzień Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Domu Pomocy Społecznej w Tarnówku odbył się uroczysty apel, podczas którego przypomniano mieszkańcom znaczenie tego wydarzenia dla naszego kraju, a także wspólnie odśpiewano Hymn Polski. Śpiewano również wszystkim znane piosenki patriotyczne. Specjalnie na ten dzień podczas zajęć w kuchence terapeutycznej mieszkańcy przygotowali rogale.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Ludzisku uczestniczyli w Międzypokoleniowym Turnieju Rekreacyjnym, który odbył się w Janikowie 10 listopada 2023 roku. W imprezie uczestniczyły również dzieci ze Szkoły Podstawowej, młodzież z ZS w Kościelcu oraz seniorzy z Klubu Seniora "Złoty Wiek". Dziękujemy za zaproszenie i fantastyczną zabawę! 

Z okazji Dnia Niepodleglości i w ramach prowadzonej kuchenki terapuetycznej Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Ludzisku własnoręcznie przygotowali i upiekli rogale. Wypieki były pyszne i każdy chciał więcej. Smacznego i szczęśliwego Dnia Niepodległości!

Dnia 25 października w Domu Pomocy Społecznej w Inowrocławiu odbył się Piknik Terapeutyczo-Prozdrowotny. Organizatorem wydarzenia był Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Przysieku. Piknik Terapeutyczno - Prozdrowotny to doskonała okazja do promowania zdrowego stylu życia, edukacji w zakresie pierwszej pomocy, profilaktyki zdrowotnej oraz dietetyki.

Kiedy zbliża się termin kolejnej edycji grzybobrania w Warzynie, zawsze towarzyszą nam te same pytania: czy będą w lesie grzyby i czy dopisze pogoda?