A A A

Gesal wśród... Łąckiego Dnia Dziecka

Dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej, na zaproszenie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego GESAL Eugeniusz Skoczyński, wzięły udział w pikniku organizowanym z okazji Dnia Dziecka. Piknik odbył się 9 czerwca 2018 r. w Łącku, w godzinach od 9:00 do 15:00. Bezpłatny udział w imprezie jak również przejazd zapewniła dzieciom i ich opiekunom firma GESAL Eugeniusz Skoczyński.
Uczestnikom zagwarantowano dobrą zabawę: m.in. możliwość korzystania z dmuchańców, udział w konkursach z nagrodami, malowanie twarzy, wjazdy na podnośniku strażackim, naukę strzelania z łuku. Najodważniejsi mogli nawet sprawdzić jak to jest być zakutym w dyby. Chętnych nie brakowało! Dużym powodzeniem, nawet wśród dziewczynek, cieszyła się gra w piłkarzyki na dmuchanym boisku. Uczestnicy z artystycznym zacięciem realizowali się w malowaniu gipsowych odlewów. Chętni do sprawdzenia znajomości przepisów ruchu drogowego, zostali przetestowani przez panią policjantkę.
Zabawie i konkursom towarzyszyły nagrody oraz bogaty poczęstunek. Uczestnicy zaliczyli imprezę do bardzo udanych. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

Zapraszamy do galerii